چهارشنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۸:۰۵
به باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال جنوب تهران خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
نسخه آزمایشی

اخبار

فغانی، مردی برای محروم شدن

فغانی، مردی برای محروم شدن
به نظر می رسد که حاشیه های علیرضا فغانی که مدتهاست از او به عنوان بهترین داور ایران نام برده می شود تمامی نخواهد داشت. تا قبل از آخرین بازی فصل گذشته هیچ کس فکرش را هم نمی کرد بهترین داور فوتبال ایران حاشیه ساز ترین و خبرساز ترین چهره فوتبالی ایران باشد. اما این اتفاق برای علیرضا فغانی افتاد تا در روزگاری که بسیارند چهره های خبرساز و حاشیه پرداز، در دنیای فوتبال یک داور، آن هم بهترنی داور فعلی کشورمان عنوان جنجالی ترین و حاشیه ساز ترین چهره فوتبالی ایران به خود اختصاص دهد.

علیرضا فغانی  نخستین داوری بود که محرومیتش رسما از سوی کمیته داوران و فدراسینو فوتبال اعلام شد - تا خشم انبوهی از مردم شهر تبریز و البته خروش احتمالی نمایندگان مردم این شهر در مجلس شورای اسلامی- هنوز به میدان برنگشته (بگذریم که با شاهکار مدیریتی کمیته داوران در بدترین زمان ممکن در بد ترین و حساس ترین میدان ممکن به  او داوری رسید... آن هم بعد از محرومیت) یکبار دیگر طعم محرومیت را چشید و به نظر می رسد که اینار نیز برای فرو خواباندن خشم جماعتی دیگر از فوتبالی ها. یعنی هواداران پرسپولیس!

فغانی سه جلسه محروم شد، یک بازی قضاوت کرد و باز چهار جلسه محروم شد تا اعلام کند که حتی حاضر است برای از بین بردن غرور کاذبش (نگاه از بالا به پایین) یکسال با افتخار در لیگ یک قضاوت کند!

اما بد نیست بدانید که به احتمال زیاد یک محرومیت دیگر نیز انتظار فغانی را می کشد. یعنی هنوز 4 جلسه محرومیت آقای فغانی به اتمام نرسیده، او باید پی یک محرومیت دیگر را هم به تنش بمالد. البته اینبار نه برای قضاوت های مورد دار و خاموش کردن هواداران یک تیم خاص. بلکه اینبار برای زیر پا گذاشتن یک قانون دیگر. قانون منع مصاحبه داوران.

فغانی دوشنبه شب روی خط برنامه نود آمد و در دفاع از خودش مصاحبه کرد. آن هم با علم به این که می دانست این کار از نظر کمیته داوران ممنوع می باشد

احتمالا سومین محرومیت علیرضا فغانی برای مصاحبه ی وی با برنامه نود خواهد بود.

۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷
تعداد کلیک: ۱,۳۱۳

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500