چهارشنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۸:۰۵
به باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال جنوب تهران خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
نسخه آزمایشی

اخبار

سلام استقلال جنوب به دسته اول

سلام استقلال جنوب به دسته اول
باشگاه استقلال جنوب تهران شب گذشته موفق شد با غلبه بر نفت و گاز گچساران جواز حضور در مسابقات دسته اول جام آزادگان را به دست آورد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال جنوب تهران، لطفا خدا باعث شد تا شهر تهران و یا بهتر بگوییم مشخصا جنوب شهر تهران که از محروم ترین مناطق کشور است به حق خود در فوتبال رسیده و شب گذشته تیم فوتبال استقلال جنوب تهران به نمایندگی از همه اهالی جنوب شهر تهران با  غلبه بر تیم نفت و گاز گچساران جواز حضور در رقابتهای لیگ دسته اول را دریافت نماید. 

متاسفانه از زمان قوت گرفتن احتمال لیگ یکی شدن استقلال جنوب، شایعاتی منبی بر فروش و انتقال امتیاز این باشگاه سر زبانها افتاد و حتی برخی افراد در برخی از شهرها این جسارت را به خود دادند تا با درج نقل قول هایی تحریف شده و غیر واقعی از مالک محترم باشگاه استقلال جنوب، این تیم را از آن خود بدانند. 

باشگاه استقلال جنوب تهران ضمن رد این ادعاهای واهی رسما اعلام می دارد هرگونه نقل قول از زبان مسئولین باشگاه به خصوص اسماعیل سرهنگیان مالک این باشگاه وجاهت قانونی نداشته و در راستای تحریف افکار عمومی صورت می گیرد. هرگونه تصمیم گیری در خصوص آینده این باشگاه صرفا از طریق سایت رسمی باشگاه اعلام شده و هر اخباری در خصوص این باشگاه که از دیگر رسانه ها به خصوص در فضای مجازی نشر می یابد مورد تایید باشگاه نمی باشد. 

۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۱۵
تعداد کلیک: ۵۱۵

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500