سه شنبه، ۳۰ مرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۴۰
به باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال جنوب تهران خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
نسخه آزمایشی

اخبار

سرهنگیان: ما استقلال جنوب هستیم نه بعثت کرمانشاه

سرهنگیان: ما استقلال جنوب هستیم نه بعثت کرمانشاه
مالک باشگاه استقلال جنوب گفت: بعضی از رسانه ها بعد از قرعه کشی مسابقات لیگ دسته اول به اشتباه به جای نام باشگاه ما نام باشگاه بعثت کرمانشاه را قید کردند.
به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال جنوب، روز گذشته قرعه کشی رقابتهای لیگ دسته اول انجام شد و یکی از تیم های حاضر در این مسابقات، استقلال جنوب تهران بود. این تیم که در کنار بادران و نفت، یکی از سه تیم تهرانی حاضر در این مسابقات است. بعد از انجام قرعه کشی این مسابقات برخی رسانه ها به جای نام استقلال جنوب تهران، نام تیم بعثت کرمانشاه را قید کرده بودند.

در همین رابطه اسماعیل سرهنگیان مالک این باشگاه  اظهار داشت: ما استقلال جنوب هستیم نه بعثت کرمانشاه و برخی از رسانه ها به دلیل نقص اطلاعات به جای نام تیم ما نام بعثات کرمانشاه را قید کرده بودند.

مالک باشگاه استقلال جنوب تهران در ادامه بیان داشت: فعلا انتقالی صورت نگرفته و ما هم در صدد هستیم تا با نام استقلال جنوب در مسابقات لیگ دسته اول شرکت کنیم و امیدواریم نماینده شایسته ای برای فوتبال تهران در این مسابقات باشیم. این تیم می تواند خواستگاه فوتبال دوستان و استعدادهای جوان بچه های جنوب شهر تهران باشد و امیدوارم با حمایت بچه های جنوب شهر تهران سال موفقی را پیش رو داشته باشیم. 
۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۶
تعداد کلیک: ۳۵۰

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500